Ktorá sonická kefka je vhodná pre dospelého a ktorá pre 11 ročné dieťa?

Zodpovedané
22. nov 2020

Dobrý deň,

uvažujem nad kúpou sonickej kefky pre seba a pre 11 ročné dieťa. Niektoré kefky majú 31000 kmitov, niektoré 62000 kmitov za minútu.

Ktorá sonická kefka je vhodná pre dospelého a ktorá pre 11 ročné dieťa?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre 11 ročnú môžete už mať kefku pre dospelých, preto Vám radím kúpiť akúkoľvek dospelácku sonickú kefku, ktorá sa Vám páči a do nej dve hlavice, ktoré si označíte gumičkou a budete používať jedno telo kefky a každá svoju hlavicu.

S úctou,
MDDr. Veronika Bačová Macáková
Zubný lekár
Stomatologické centrum RODINKA
www.stomatorodinka.sk