13-mesačné dieťa má vyšší nart a širšiu nožičku. Aké zimné topánky a gumáky potrebuje?

Zodpovedané
20. nov 2023

Dobrý deň,

hľadám topánky, resp. značky topánok aj do budúcna, ktoré sú na širšiu nôžku s vyšším priehlavkom. Syn má 13 mesiacov. Hľadáme zimné topánky, gumáky a potom aj jar/leto.

Momentálne má dlžku chodidla 12 cm a šírku tak 5,5 cm. Už chodí sám.

Ďakujem

Dobrý deň,

na tieto rozmery nôžky by som odporučila Bundgaard Petit. V ponuke sú aj zimné modely, aj jarné.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322