Aká obuv je vhodná pre 16 mesačné dieťa?

Zodpovedané
25. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám obuv pre 16 mesačné dieťa, ktoré ešte len pred 2 mesiacmi začalo chodiť. Dočítala som sa, že podošva má byť flexibilná, špička široká, päta spevnená. Ale názory v stielkach sa rôznia.

Mala by mať topánka klenbu?

Protetika a ddstep majú klenbu. Rovné sú len barefoot a tam sa tiež názory tiež rôznia. Vraj deti dupocú a barefoot obuv nie je vhodná na prechádzky do mesta a po tvrdých povrchoch.

Ďakujem

Dobrý deň,

bez konkrétnych rozmerov a typu chodidla ťažko radiť. Sú topánočky vhodné pre začínajúcich chodcov.

V prípade záujmu nám môžete poslať údaje na našu stránku v časti poradenstvo a my Vám radi poradíme https://bosacik.sk/poradenstvo

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322