Aká obuv je vhodná pre ročného chlapca, ktorému sa všade šmýka?

Zodpovedané
4. aug 2019

Dobrý deň,

môj ročný syn štvornožkuje a lozí, pomaly sa začína stavať na nohy. Všade sa mu šmýka.

Akú obuv mu mám obuť?

Keď ho chytím v stoji za bruško, tak robí už prvé kroky. Popri lození si dáva jednu nožičku hore a posúva sa ňou ako keby sa chcel o ňu oprieť a postaviť.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

mám super skúsenosť s protišmykovými ponožkami značky Sterntaler s celou protišmykovou šľapou.

V ponuke sú v prípade chladnejších dní protišmykové pančušky tej istej značky.

Ponuku nájdete tu https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/sterntaler

V prípade teplých dní odporúčame nechávať dieťatko úplne naboso, vtedy má dieťatko najväčšiu stabilitu.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322