Aká značka topánok je vhodná pre dieťa, ktoré má rozmer nožičky 13 x 5,4 cm?

Zodpovedané
4. apr 2020

Dobrý deň,

moje dieťa má rozmer nožičky 13 x 5,4 cm. Má vyšší priehlavok a úzku pätu.

Aká značka topánok je vhodná pre toto dieťa, ktoré začína chodiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nôžka je podľa rozmerov normálne užšia. Kým ešte samostatne nechodí, topánočky ako také neodporúčam - fungovať sa teraz dá na capačkách.

Ak ale už potrebujete topánočky na von, odporučila by som na daný typ nožičky topánočky BobuxXplorer, na dĺžku nôžky 13 cm by ste potrebovali veľkosť 22.

Ponuku nájdete aj tu: https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti/prv...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322