Aké barefoot topánky odporúčate pre čerstvého chodca s vysokým priehlavkom?

Zodpovedané
4. júl 2019

Dobrý deň,

mám čerstvého chodca, ktorý má bacuľatú nohu s vysokým priehlavkom. Všetky topánky má otlačené, aj ponožky. Nakoľko sa nedávno začal púšťať, teraz urobí už pár krokov. Nožičky mú idú dovnútra, takže by potreboval asi niečo mäkké s pevnou pätou.

Aké barefoot topánky nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

spevňovať teraz nôžku nemá zmysel. Pravdepodobne aj váha je ešte na jeho nôžky vyššia, tak sa trošku môžu stáčať.

Tie prvé kroky sú veľmi dôležité, postupne sa svaly budú posilňovať a nôžky sa pekne vyrovnávať.

Zo značiek ktoré sedia na bacuľaté nôžky by som odporúčala capačky Liliputi. Majú viacvrstvovú podrážku a tým pádom sa dajú použiť aj na von.

Ponuku Liliputi capačiek nájdete aj u nás: https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/liliputi

K dĺžke nôžky treba pripočítať cca 1cm nadmerok, aby mali prsty pri práci dostatok miesta.

Z topánočiek potom Jack&lily, Little blue lamb rada Baby.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322