Aké celoročky, keď má dcérka úzku pätu?

Zodpovedané
20. sep 2023

Dobrý deň,

zháňam celoročky pre dcérku. Dĺžka meraná v špecializovanej predajni 14,6 cm, šírka 5,7 cm. Pätičku má úzku. Teraz mala Pepino by ricosta veľkosť 22. Sú jej len tak tak a rada by som vyskúšala iné. Tieto sú uzučké, sedia jej na nôžke dobre. Tým, že sú také úzke, tak si ich nevie sama obuť (v škôlke ju obúvať nebudú).

Aj jej vadilo, že sú také úzke. Nechcela si ich obúvať, stále chcela Bobuxy. Tie má iba na dvor, ale má ich radšej. Nesedia jej na päte tak dobre ako Ricosty.

Viete nám poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete, či je tá dĺžka nameraná meradlom (to meria už s nadmerkom 12 mm), alebo je to reálna dĺžka nôžky. Preto Vám neviem poradiť.

Pokojne údaje upresnite, dopošlite fotografie chodidla, keď dieťatko stojí na bosacik@bosacik.sk, aby sme vedeli zhodnotiť aj typ nožičky. Na základe toho Vám vieme poradiť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322