Aké gumáky a zimné topánky odporúčate pre širšie nôžky s vyšším nartom?

Zodpovedané
20. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť pri výbere gumákov pre syna (kľudne aj alternatíva) s vyberateľnou teplou vložkou. A zimné topánky - nie snehule. Synova noha 14,8 na 6,8 a 14,7 na 6,6 cm. Nart 12 cm a členok 17 cm.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

na také malé nôžky vôbec gumáky neodporúčame. Sú tvrdé a neohybné. Radšej voliť kvalitnú celokoženú topánku, ktorú naimpregnujete.

Z prechodných aj zimných by som odporučila značku baby bare https://bosacik.sk/eshop/baby-bare-shoes-febo-f...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322