Aké jesenné a zimné topánky sú vhodné pre dievča s nohou 17 x 7,8 cm?

Zodpovedané
28. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom topánok pre útlu dcérku, ktorá má široké nožičky. Nart vysoký nemá. Druhý prst je najdlhší. Aktuálne miery sú cca 17 x 7,8 cm, merané od päty kolmo hore.

Do škôlky má Baby Bare. Podľa oficiálnych mier by mali byť úzke, ale tá koža je poddajná. Zohnať gumáky je nemožné. Nosí Demar Mammut bez vložky.

Akú obuv by ste nám poradili na jeseň a na zimu?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak Vám sedia baby bare, mohli by jej sadnúť aj zimný model BB Winter, zatiaľ ale do eshopov nedorazili.

Inak v takej šírke topánočky je zohnať ťažko.

Z gumáčikov by vám mohla sadnúť značka bundgaard, majú i zateplenú zimnú verziu

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322