Aké papučky s podporou klenby sú vhodné pre 4-ročné dievčatko?

Zodpovedané
28. aug 2022

Dobrý deň,

hľadám barefoot papučky so spevneným členkom pre 4-ročné dievčatko, ktoré má spadnuté obidva členky. Barefoot obuv jej veľmi pomáha. Nôžka je 18 x 7,5 cm a úzka pätička.

Ktoré konkrétne papučky odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa rozmerov by Vám mali sedieť papučky Baby Bare. Majú aj mierne spevnenú členkovú časť a sedia na normálny členok https://bosacik.sk/eshop/baby-bare-shoes-papuck... Potrebovali by ste veľkosť 29

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322