Aké papučky sú vhodné do interiéru pre 8-mesačné dieťa?

Zodpovedané
12. feb 2024

Dobrý deň,

doma máme podlahové kúrenie, takže pokým teraz kúrime, tak je dlažba teplá. Už ide pomaly jar a kúrenie sa vypne. 8-mesačná dcérka sa stavia okolo nábytku, už čoskoro začne aj chodiť.

Aké papučky na interiér by sme mali zvoliť?

Môžeme kontaktovať Váš obchod o pomoc pri výbere správnej obuvi hneď ako začne chodiť?

Ste od nás 100 km, tak nie je pre nás jednoduché vycestovať takú diaľku.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku. Pre 8-mesačnú dcérku, ktorá sa začína stavať okolo nábytku a je na ceste k samostatnej chôdzi by v tomto období mohli byť ideálne ponožky s protišmykovou úpravou alebo mäkké čapačky. Tieto možnosti poskytujú dostatočnú ochranu a zároveň umožňujú nohám správne sa formovať a cítiť podložku, čo je dôležité pre rozvoj motoriky a rovnováhy.

Radi Vám poradíme pri výbere správnej obuvi pre Vašu dcérku hneď ako začne samostatne chodiť. Aj keď ste od nás vzdialená 100 km a nie je pre Vás jednoduché vycestovať takú diaľku, môžeme Vám poskytnúť poradenstvo aj online alebo telefonicky. Pomôžeme Vám určiť správnu veľkosť a typ obuvi vhodnej pre Vašu dcérku, aby jej prvé kroky boli čo najpohodlnejšie a podporovali zdravý vývoj nožičiek.

Tešíme sa na kontakt s Vami a radi Vám pomôžeme pri výbere ideálnych papučiek pre Vašu dcérku. Nezabudnite, že keď Vaše dieťa začne chodiť, tak je dôležité premerať jeho nožičky, aby ste mali istotu, že obuv bude správnej veľkosti a poskytne potrebnú oporu a pohodlie.

Ďakujem za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu v našej predajni, alebo na komunikáciu prostredníctvom iných dostupných kanálov.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk