Aké papučky sú vhodné na normálnu až užšiu nôžku, nízky priehlavok a užšiu pätu?

Zodpovedané
12. aug 2020

Dobrý deň,

moja dcérka od malička nosí barefoot topánky. Teraz pôjde do škôlky a chcem jej kúpiť papučky.

Aké papučky sú vhodné na normálnu až užšiu nôžku, nízky priehlavok a užšiu pätu?

Párkrát som kúpila sandálky Baby Bare, len tie sú veľmi rýchlo malé.

Ďakujem

Dobrý deň,

Baby bare sú v podstate na nôžku plutvičku, čiže skôr na širšiu nožičku. Pravdepodobne vám nesedí tvar topánočky, preto si nemôžete dovoliť vziať do nich väčší nadmerok, aby vám aj dlhšie vydržali.

Z papučiek odporúčam Living Kitzbuhel, Jonap alebo Anatomic.

Ťažko sa radí, keď nemám rozmery nôžky. Ale tieto značky sú na normálnu či užšiu nožičku a dobre ich utiahnete aj na užšom členku.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322