Aké papučky sú vhodné na úzku nožičku?

Zodpovedané
6. aug 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom papučieik Dcérka má nôžky 16 cm x 6,1 cm.

Aké papučky sú vhodné na úzke nožičky?

Nie capačky. Našla som značku Anatomic, ale veľkosť 26 je na užšiu nôžku a veľkosť 27 na normálnu.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

kategorizácia topánočiek napr. na našej stránke je realizovaná automaticky podľa istého vzorca.

Preto topánočky pri jednej veľkosti môžu byť radené ako na úzke nôžky a o číslo väčšie na normálne široké.

V každom prípade je potrebné orientovať sa pomocou rozmerov. U vás mi to vychádza, že ste u Anatomic v medzičísle.

Ak nepodrastie do septembra nôžka, asi by som sa obzrela po iných značkách. Jonap, Living Kitzbuhel, Nanga, Beda Slim.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322