Aké sandálky na leto a tenisky na jar pre 2-ročnú dcéru, ktorá má mierne vpadnuté členky?

Zodpovedané
22. mar 2024

Dobrý deň,

hľadám sandálky na leto a tenisky na jar pre 2-ročnú dcéru, ktorá má mierne vpadnuté členky. Má úzke až normálne nôžky a úzky členok. Dĺžka chodidla je 13,3 cm.

Viete mi poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Hoci nemám presné informácie o šírke nožičky Vašej dcéry, ale ak hľadáte sandálky so spevnenou pätou vhodné pre úzke až normálne nôžky, tak odporúčam sandálky od Protetiky. Konkrétne model Kendy je určený práve na užšie nôžky. Tento model by mal poskytnúť potrebnú podporu pre mierne vpadnuté členky.

https://www.obuvame.sk/vyhladavanie/?string=Kendy

Čo sa týka tenisiek na jar, tak Froddo ponúka plátenky, ktoré sú vhodné pre úzke až normálne nôžky. Zároveň poskytujú dobrú podporu a komfort. Ich obuv je navrhnutá tak, aby podporovala prirodzený vývoj detskej nohy, pričom zároveň poskytuje potrebnú stabilitu.

Dúfam, že tieto odporúčania Vám pomôžu pri výbere vhodnej obuvi pre dcéru.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk