Aké sandálky odporúčate na leto pre začínajúceho chodca?

Zodpovedané
18. apr 2024

Dobrý deň,

10-mesačný syn má dĺžku nožičky 11,2 cm a šírku 5,6 cm. Päta je užšia.

Aké sandálky odporúčate na leto?

V tom čase bude mať cca rok.

Ďakujem

Dobrý deň,

pre Vášho 10-mesačného synčeka je dôležité zohľadniť, že prvá obuv by mala byť kúpená až vtedy, keď dieťa začne plnohodnotne chodiť, nezávisle od veku. Je možné, že kým bude mať syn rok a začne chodiť, nožičky mu ešte podrastú.

Keď už bude potrebné obuv kúpiť, odporúčam vybrať modely s uzatvorenou špičkou, aby chránili jeho prsty počas prvých krôčikov, zvlášť vonku. Pre deti s užšou pätkou je dôležité, aby sandálky mali dobré upevnenie okolo členku a pätu, čo zabezpečí stabilitu a podporu.

Na leto by ste mali zvoliť sandálky, ktoré sú pohodlné, bezpečné a poskytujú dostatočnú ochranu. Volila by som značky ako Bobux, Bundgaard alebo Froddo sú navrhnuté špeciálne pre malé nožičky, ktoré začínajú s chôdzou. Tieto sandálky majú často flexibilnú, ale odolnú podrážku a poskytujú dostatočnú podporu pri zároveň zachovaní dôležitej flexibility.

Dúfam, že tieto rady Vám pomôžu pripraviť sa na kúpu prvej obuvi pre Vášho synčeka, keď bude pripravený.

Prajem vám krásne leto a mnoho radosti pri prvých krôčikoch Vášho syna!

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk