Aké sandálky sú vhodné pre trojročného chlapca s vysokým priehlavkom?

Zodpovedané
3. máj 2022

Dobrý deň,

hľadám alternatívu k sandálam Ef BF pre trojročného chlapca s vysokým priehlavkom. Tieto jediné syn minulú sezónu obul na vysoký priehlavok a širokú nohu. Kvalitou hľadám niečo už odolnejšie. EF boli tak slabé a na 1 leto potreboval 2 páry (rozpárané, rozlepené).

Do Tikki nezmestil nohu ani pri mojej silnej vôli a viere.

Aké sandálky odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam odolnejšie sandálky, napríklad Beda.

Ak je už zdatný chodec, tak za mňa sú nezničiteľné KEEN na CNX podrážke (to je alternatíva).

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322