Aké tenisky a sandálky pre dcérku?

Zodpovedané
30. júl 2023

Dobrý deň,

na nôžku 16,2 - 16,3 a 6,46 dostala dcéra v predajni poradené tieto topánočky: https://www.boty-detske.cz/produkty/ef-barefoot.... Má úzku pätu. Vraj sedia lepšie ako Jonapy v päte. To sa zdalo aj mne. Avšak nadmerok do šírky mi príde veľmi veľký, aj keď je pravda, že pri chôdzi sa dcérke nôžka rozšíri. Viac využíva priestor pre palček, ktorý pri chôdzi zapája. Nezakopáva.

Podľa obchodu sa uvádza šírka len 7,0 a nie až 7,4.

Ako to mám zmerať a podľa ktorého rozmeru sa riadiť?

Aké tenisky a sandálky by podľa Vás mohli pasovať na takýto typ nožičky?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko poradiť z informácií, ktoré ste napísali. Nepíšete, akú veľkosť topánok Ef dcérke v obchode poradili, tiež neviem posúdiť, aký typ nohy má.

Pokojne nám napíšte na bosacik@bosacik.sk mail s požiadavkou na poradenstvo aj s fotografiami chodidla, keď dieťatko stojí a radi s výberom pomôžeme.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322