Aké topánky na vyšší priehlavok a trošku vpadnuté členky?

Zodpovedané
23. feb 2024

Dobrý deň,

hľadám topánočky pre dieťa, ktoré má vyšší priehlavok a má trošku vpadnuté členky. Dĺžka nožičky je 13 cm a šírka 6 cm.

Aké topánky odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku. Na základe popisu nožičky Vášho dieťaťa by sme odporúčali model Paix od značky Froddo. Tento model je navrhnutý tak, aby poskytoval dostatočnú podporu pre vyšší priehlavok a zároveň jemne podporoval oblasť členkov, čo by mohlo byť ideálne pre mierne vpadnuté členky. Dĺžka 13 cm a šírka 6 cm by mali byť kompatibilné s veľkosťou 22 u celoročných topánok.

https://www.obuvame.sk/vyhladavanie/?string=Paix

Dúfame, že tento model bude vhodnou voľbou pre Vaše dieťa a poskytne mu pohodlie a oporu, ktorú potrebuje.

Prajeme príjemný výber a veľa radosti pri nosení.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk