Aké topánky odporúčate na prvé samostatné kroky?

Zodpovedané
22. máj 2019

Dobrý deň,

dcérka má dĺžku nôžky 11 cm a šírku skoro 5 cm. Začína robiť prvé krôčky už samostatne a ideme o pár dni na dovolenku.

Aké topánky jej máme kúpiť do tepla a aké na chodenie von?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ak chodí už samostatne, na daný typ nôžky pokojne môžete voliť sandálky/baleríny Froddo prewalkers. Tam by ste potrebovali veľkosť 19.

Výborné pre začiatočníkov sú aj Bobux Xplorer, tam by ste tiež potrebovali veľkosť 19.

K moru, do piesku, do vody, k bazénom by som odporučila neoprénové capačky Slipstop, veľkosť INF.

Všetko nájdete aj u nás na www.bosacik.sk

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322