Aké topánky odporúčate pre dieťa so širšou nohou a úzkymi členkami?

Zodpovedané
23. jún 2019

Dobrý deň,

môj 19 mesačný syn má širšiu nožičku a vysoký nart. Členky má chudučké. Všetky topánky mu na členkoch plávajú a on kvôli tomu často padá.

Aké topánky mu odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

pekne idú utiahnuť Little blue lamb z rady baby, no ťažko poradiť, keďže neuvádzate rozmery nôžky.

Na širšiu nožičku a vyšší priehlavok sedia pekne aj Vivobarefoot, Feelmax, Baby Bare. Tam je výška priehlavku limitujúca a nie všetky modely by ste asi obuli.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322