Aké topánky pre 14-mesačné dieťa, ktoré má širšiu nohu a pevnejšiu pätu?

Zodpovedané
22. apr 2024

Dobrý deň,

hľadám topánky pre 14-mesačné dieťa, ktoré má širšiu nohu a pevnejšiu pätu. Fyzio nám odporučila na chvíľu nosiť ppcas.

Viete nám poradiť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za Váš záujem o výber vhodnej obuvi pre dieťa. Aby som Vám mohla čo najlepšie poradiť, potrebovala by som viac informácií o nožičke Vášho dieťaťa. Prosím, poskytnite mi rozmery nohy – dĺžku a šírku. A ak je to možné, aj fotografiu nártu. Tiež by bolo užitočné vedieť, aký typ obuvi hľadáte – či sú to celoročné topánky, tenisky, alebo sandálky.

Keď budem mať tieto informácie, budem Vám môcť lepšie odporučiť konkrétne modely, ktoré by vyhovovali potrebám Vášho dieťaťa s ohľadom na jeho širšiu nohu a pevnejšiu päťu, ako aj odporúčanie Vášho fyzioterapeuta.

Doplňte prosím potrebné údaje a rada Vám pomôžem nájsť najlepšiu možnosť pre Vaše dieťa.

Ďakujem a teším sa na Vašu odpoveď.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk