Aké topánky sú vhodné pre chlapca, ktorý má ľahkú hypotóniu, padajú mu klenby a má nábeh na plochonožie?

Zodpovedané
24. máj 2023

Dobrý deň,

môj dvojročný syn má ľahkú hypotóniu, padajú mu klenby a má nábeh na plochonožie. Fyzioterapeut doporučil topánky s pevnou pätou. Zároveň má vysokú klenbu a širokú nožičku.

Vedeli by ste mi poradiť topánky?

Zatiaľ som nenašla žiadne, ktoré by mu sedeli.

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko radiť, keď neviem, aký má typ nožičky. Do budúcna určite napíšte rozmery nôžky, aký typ topánočiek hľadáte a tiež aké má rozmery nôžky.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322