Aké topánočky sú vhodné pre 8 mesačného synčeka na von?

Zodpovedané
24. feb 2022

Dobrý deň,

synček má 8 mesiacov, váži 11 kg a nožičku má dlhú 12 cm. Od 6. mesiaca stojí a od 7. mesiaca chodí popri nábytku. Doma chodí naboso, býva bez ponožiek. Von v kočíku doteraz nosil merino návleky na nôžky.

V poslednej dobe sa stáva, že chce ísť von z kočíka "pochodiť" si popri kočíku.

Aké topánočky/capačky by boli na tento účel vhodné?

Ďakujem

Dobrý deň,

poradiť by som vedela len v prípade, že by ste napísali rozmery nôžky a vedela, aký má typ členku a priehlavku.

Odporúčam vyplniť si u ná formulár na poradenstvo, jednoducho cez mobil tam nahráte všetky informácie, ktoré nám pomôžu poradiť správne. Pokojne ho využite, poradenstvo u nás je bezplatné https://bosacik.sk/poradenstvo

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322