Aké zimné topánky na prvé kroky pre dieťa, ktoré má dominantný palec a širší členok?

Zodpovedané
20. okt 2021

Dobrý deň,

hľadám zimné zateplené topánky na prvé kroky pre syna, ktorý má chodidlo dlhé 13 cm, šíroké 5,5 - 5,7 cm. Priehlavok 10,5 cm (čiže vyšší nart) a noha je bacuľatá aj v predpriehlavku (hneď nad prstami). Má mierne dominantný palec a zrejme aj širší členok (14,5 cm - nie som si istá ako sa to počíta).

Aké topánočky mu budú pasovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam značku Old soles alebo Little blue lamb.

Zimné Old soles naskladníme v priebehu mesiaca. LBL sú skladom.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322