Ako zistím, že kedy je priehlavok vysoký a kedy nízky?

Zodpovedané
6. júl 2020

Dobrý deň,

mojej skoro 11 mesačnej dcére chcem kúpiť topánočky. Momentálne má celokožené na šnurovanie, ale ak sa otepľuje by som chcela sandálky na suchý zips. Bojím sa, že neodhadneme jej nohu a budú jej široké na priehlavku, členku. Pri tých šnurovacích som to neriešila, lebo jej ich stiahnem šnúrkami ako potrebujem.

Ako zistím, že kedy je priehlavok vysoký a kedy nízky?

Dcéra chodí od 9. mesiacov, takže jej chôdza je už teraz riadna. Niekedy skoro beh. Vonku už nosič a ani kočiar nechce, tak potrebujeme už také normálne. Nie celokožené - s koženom podrážkou.

Ďakujem

Dobrý deň,

ako určiť typ priehlavku sa dočítate v príspevku https://bosacik.sk/blog/clanky/ako-urcit-typ-pr...

Ak má výrazne vysoký priehlavok a máte problém ju obuť v bežnom obchode, pravdepodobne je priehlavok vysoký, odporúčam návštevu Barefoot predajne, kde si aj topánočky vyskúšate, identifikujete značky, ktoré sadnú a v tých značkách si potom vyberáte aj do budúcna, keď sa proporcia nôžky nezmení.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322