Akú barefoot obuv so spevnenou pätou pre dcéru s dominantným ukazovákom?

Zodpovedané
25. mar 2024

Dobrý deň,

hľadám barefoot obuv pre dcérku s normálne širokými nohami a dominantným ukazovákom. Dĺžka nohy je 18,5 cm a šírka 7,5 cm. Podmienkou je tiež spevnená päta, nakoľko dcéra má vpadnuté členky.

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa opisu nožičiek Vašej dcéry a požiadavky na spevnenú pätu by ste mohli zvážiť značky ako Froddo, Protetika, alebo Be Lenka. Všetky tri značky ponúkajú modely obuvi, ktoré by mohli vyhovovať potrebám Vašej dcéry s ohľadom na šírku nohy a potrebu spevnenej päty pre podporu pri vpadnutých členkoch.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk