Akú obuv odporúčate pre malé 10 mesačné dieťa?

Zodpovedané
29. jan 2022

Dobrý deň,

mám 10 mesačného syna, ktorý samostatne ešte nechodí. Stojí sám a veľmi chce chodiť (s pomocou mňa). Doma je bosý, vonku je však zima. Komplikácia je však v tom, že oblečenie nosí veľkost 68, maximálne 74.

Čo takémuto dieťatku obuť?

Nart má strašne vysoký. Keď mu Frodo topánka sadne veľkostne, tak mu to neviem navliecť na nožičku. Nepustí ma nart.

Čo nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nezmieňujete sa rozmeroch nôžky, to je pri výbere topánočiek dôležité.

Ak dieťatko ešte nechodí, odporúčam Stonz s Plus foam podrážkou. Prípadne na taký typ nôžky sedí dobre značka Old Soles https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/old-soles.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322