Akú obuv odporúčate pre nechodca?

Zodpovedané
17. máj 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom capačiek. Viem, že deti majú mať prvé topánky až keď vedia chodiť samostatne, zmeniť smer, atď. Ale dcéra sa stavia popri nábytku, robí prvé kroky.

Doma aj v kočíku je samozrejme na boso, ale boli sme na ihrisku a mala som ju celý čas na rukách, lebo len v ponožkách som ju na tom ihrisku nemohla nechať, aby sa postavila o niečo.

Čo by som jej ako nechodcovi ešte mohla obuť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

výber záleží od typu a rozmerov nôžky. Keď údaje doplníte, rada poradím.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322