Akú turistickú obuv pre 15-mesačné dieťa do Tatier?

Zodpovedané
18. aug 2022

Dobrý deň,

hľadám barefoot topánky pre 15-mesačné dieťa do Tatier na koniec leta. Dieťa chodí za ruku, doma vnútri aj samé. Dĺžka nožičky je 12 cm a šírka 5 cm.

Aké topánočky odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

tak malému dieťatku stačia jednoduché prechodné topánočky, ktoré využijete aj na jeseň. Nepredpokladám, že s ním pôjdete na nejaký náročný horský výstup.

Odporúčam značku Filii, ktorú máme aktuálne vo výpredaji https://bosacik.sk/katalog/topanky-pre-deti/pre...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322