Akú veľkosť celoročných tenisiek pre syna, ktorý má bucľatú nohu?

Zodpovedané
20. mar 2023

Dobrý deň,

veľkosť nohy syna je 14,8 x 7 cm. Má vysoký priehlavok a bucľatú nôžku. Minulý rok mu dobre sedeli Little blue lamb.

Akú veľkosť bude potrebovať teraz?

Potrebuje tenisky a jarné topánky.

Na čo si dať pozor pri kúpe topánok z bazáru?

Ďakujem

Dobrý deň,

značka Little Blue Lamb už vo väčších číslach nespĺňa podmienky barefoot. Takže v nej už ďalej pokračovať nejde.

Odporúčam napríklad značku Old soles https://bosacik.sk/eshop/vyrobca/old-soles veľkosť 25.

Pri kúpe z bazáriku si určite vyžiadajte fotky podrážky, aby ste videli, či topánočky nie sú prešľapané alebo nejako výrazne schodené. Je to potrebné posúdiť individuálne. Topánočky nesmú byť výrazne zničené, aby mohli ďalej dobre slúžiť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322