Akú zimnú obuv odporúčate pre 15 mesačne dieťa, ktoré aktívne chodí?

Zodpovedané
21. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som s poradiť ohľadom zimnej obuvi.

Akú zimnú obuv a akej značky odporúčate pre 15 mesačne dieťa, ktoré aktívne chodí?

Superfit a Barefoot protetika sú moje voľby. Prosím vás o porovnanie týchto značiek. Dieťa má štandardnú nôžku.

Ďakujem

Dobrý deň,

určite je potrebné uviesť rozmery nôžky prípadne popísať, aký typ nožičky máte, či je priehlavok vysoký/nízky, členok úzky/širší. Bez týchto informácií ťažko radiť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322