Akú značku barefoot sandálok a tenisiek odporúčate pre 1,5-ročného syna, ktorý má nohu plutvičku s dominantným palcom?

Zodpovedané
16. jún 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom značky barefoot sandálok a tenisiek. Navštívili sme fyzioterapeutku, ktorá nám povedala, že syn má nohu plutvičku s dominantným palcom. Mal by mať spevnenú pätu kvôli vpadnutým členkom. Nôžka je skôr širšia aj s vyšším priehlavkom. S týmito zadanými parametrami som už naozaj zúfalá a neviem nájsť nič vhodné.

Nosili sme bungaard petit, ale boli úzke. Jonap majú nízky priehlavok. V okolí nemáme žiadnu predajňu, kde by nám adekvátne poradili. Syn stále padá kvôli nevhodnej obuvi a diastáze.

Akú konkrétnu značku odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

bez doplňujúcich údajov o rozmeroch nôžky ťažko poradiť.

Odporúčam vyplniť si u nás formulár, kde tieto údaje doplníte a my Vám mailom odpovieme. Formulár nájdete tu https://bosacik.sk/poradenstvo

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322