Akú značku jesenných a zimných topánok odporúčate pre širšie nohy s vyšším priehlavkom?

Zodpovedané
21. sep 2020

Dobrý deň,

rada by som sa poradila s výberom jesennej alebo a zimnej obuvi pre 15 mesačnú dcéru, ktorá chodí sama.

Na jar začala chodiť a prve topánky mala Protetika Tulsa. Asi to je alternatíva BF. Skúsili sme ešte Befado, D.D.Step a Little Blue Lamb. LBL sandálky boli dobré na šírku, ale tlačili na narte. DD step by mohli byť širšie.

Aké značky BF, alebo alternatíva BF by ste ešte odporučili pre širšie nohy s vyšším priehlavkom?

Zvažovala som napríklad Bundgaard. Rozmery nohy som namerala približne 13 x 6 cm.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

sadnúť by mohli topánočky od Protetika model Kleo https://bosacik.sk/eshop/protetika-barefoot-kle...

Potrebovali by ste veľkosť 21. Prípadne na taký typ nôžky by mohli sedieť aj topánočky Beda, tie momentálne nemáme skladom.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322