Akú značku letných sandálok s uzavretou špičkou by ste mi odporučili?

Zodpovedané
7. mar 2020

Dobrý deň,

18 mesačná dcéra má dĺžku nohy 14 cm a šírku 6 cm. Má nedominantný palec a myslím, že má normálny členok. Má však vysoký priehlavok Zmerať ho je asi nemožné, lebo neposedí.

Zimné barefoot používame LBL, na doma len ponožky (ešte sa často stavia aj na špičky).

Akú značku letných sandálok s uzavretou špičkou by ste mi odporučili?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

na sandálky je ešte určite skoro. Treba počkať, ako nôžka do leta podrastie.

Mohli by jej sadnúť napríklad sandálky Tikki.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322