Akú značku topánok odporúčate na úzky členok?

Zodpovedané
8. máj 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom značky topánok vhodných pre úzke nôžky a hlavne pre úzky členok. Chcem, aby sa dali pri členku dobre utiahnuť. Doteraz dcéra nosila Fillii. Už aj tie sú jej na členku široké. Skúšali sme ešte Lurchi, mala ich pred rokom a boli široké na členku. Skúšali sme ešte Jonap slim a ani tie nesadli.

Aké topánočky odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

bez presnejších rozmerov nôžky bohužiaľ neviem poradiť. Nedá sa totiž povedať, že nejaká značka je len na úzke nôžky a niektorá na široké, záleží od modelu, kolekcie.

Keď deti nosia filii, často im u nás na predajni sedia napríklad bLifestyle, ale tiež nie všetky modely. Po doplnení rozmerov rada poradím.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322