Aký je rozdiel medzi capačkami a topánkami?

Zodpovedané
13. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom toho, že od kedy by malo dieťa nosiť topánočky. Naša má 8 mesiacov a už sa zdvíha na jednu nohu. Občas, keď sa chytí niečoho a zdvihne sa.

Kedy jej môžem kúpiť topánočky na doma?

Aký je rozdiel medzi capačkami a topánkami?

Do choditka ju nedávame, lebo nôžky ešte nemá úplne dole na zemi, ale ich má na špičkách.

Ako si vybrať kvalitné topánočky a podľa čoho mám odmerať veľkosť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

zatiaľ máte na topánočky čas.

Celý tréning nožičiek zatiaľ momentálne začína a topánočka by nôžky zbytočne obmedzovala.

Keď budete potrebovať už obuv na von, dieťatko už bude chodiť samostatne. Vtedy sa môžete začať obhliadať po topánočkách.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322