Aký je Váš názor na barefoot topánky na prvé kroky z detského bazáru?

Zodpovedané
31. máj 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vhodnosti použitých barefoot topánok na prvé kroky pre dieťa.

Dcérka bude mať rok a chodí okolo nábytku. Zatiaľ sa sama nepúšťa a ani s ňou za ruky nechodíme. Ide leto a budeme veľa vonku. Do mesta jej určite kúpim nové sandálky a nové topánočky. Ale myslím, že na dvor jej stačia už používané.

Aký je Váš názor na barefoot topánky na prvé kroky z detského bazáru?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

áno, u barefoot je možné voliť aj použitú obuv. Určite však treba topánočky poriadne skontrolovať, aby boli bezchybné.

Veľmi pekný článok o nosených BF je na stránke tu: http://www.nohynaboso.cz/odmietanie-obuvi-z-dru...

Verím, že pomôže v rozhodnutí, či ísť do nových, alebo v niektorých prípadoch siahnuť aj po nosených barefootkach.

V každom prípade ale musí táto topánočka rovnako ako nová topánočka sadnúť.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322