Barefoot alebo kompromis na nohu 182x72. Po akej značke máme pozerať?

Zodpovedané
20. okt 2021

Dobrý deň,

dcérka má väčšie chodidlo s rozmerom 182 x 72. Minulý rok v zime mala DDStep BF radu a zdalo sa mi, že ich mala v päte voľné a ako keby ich okolo päty zošľapávala.

Tento rok sa pozerám na rozmery DDStepu a príde mi, že sú už dosť široké. Dcérka má nožičku širokú 70 mm a v eshope sa píše, že šírka topánky má byť o 5 - 6 mm väčšia.

Pozerala som sa aj na Filii, ale tie sú úzke.

Po akej značke topánok sa mám pozerať?

Ďakujem

Dobrý deň,

sedieť by mohli bLifestyle. Mohla by stačiť veľkosť 29. Zateplenie sa nosením udupe.

https://bosacik.sk/eshop/blifestyle-gibbon-tex-...

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322