Dieťa má vysoký priehlavok. Aké papučky budú vhodné do jaslí?

Zodpovedané
21. feb 2024

Dobrý deň,

moje dieťa má dĺžku nohy 14 cm, šírku 6 cm a obvod cez priehlavok až 11 cm.

Poradíte papuče do jaslí na vysoký priehlavok?

Skúšali sme asi všetky typy a strihy od Protetiky, D.D.Step, Rak, Beda barefoot a absolútne nič nesadlo. Všetko je cez priehlavok tesné a tlačí.

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujem za otázku.

Ak ste ešte neskúšali, možno by bolo vhodné pozrieť sa na modely pre širšie nožičky od značky Beda, ktoré sú označované písmenom W. Tieto modely by mohli ponúknuť viac priestoru v oblasti priehlavku.

Ak aj toto riešenie by bolo stále príliš tesné, možná alternatíva by mohli byť šité capačky, ak sú takéto typy obuvi prijateľné v jasličkách. Jednou z možností sú capačky od značky Tinytoes, ktoré sú mäkučké a majú protišmykovú podrážku, čím zabezpečujú bezpečnosť a pohodlie pre nožičky dieťaťa.

Dúfam, že tieto možnosti pomôžu nájsť najlepšie riešenie pre Vaše dieťa.

Prajem veľa šťastia pri hľadaní ideálnych papučiek.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk