Existuje alternatíva barefoot papučiek do škôlky?

Zodpovedané
6. júl 2023

Dobrý deň,

môj 4-ročný syn chodí v barefoot topánkach od malička, v lete doslova bosý. Od septembra nastupuje do škôlky a tam vyžadujú papučky. Iba ponožky sú zakázané.

Existuje alternatíva, kedy by syn splnil požiadavku papučiek a zároveň to bolo viac barefoot?

BF papučky som pozerala, ale hľadám ešte niečo viac, aby sa cítil bosý.

Ďakujem

Dobrý deň,

u nás má syn Skinners a v škole to akceptujú. Tak skúste pozrieť tie. Prípadne topánočky Attipas.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322