Existujú gumáky na vysoký priehlavok a širokú nohu?

Zodpovedané
28. feb 2021

Dobrý deň,

môj 20 mesačný syn má dĺžku nohy 15 cm, šírku 6,5 cm. Noha je obalená tukom a má vysoký priehlavok. Zimné topánky sme obuli jedine Jonap (prvé kroky na jeseň zase jedine old soles).

Na jar potrebujem niečo do záhrady, do mlák. Jonapy aj napriek impregnácii zatekali.

Existujú vhodné gumáky?

Ďakujem

Dobrý deň,

podľa popisu a rozmerov by Vám mohli sedieť gumáky Bundgaard https://bosacik.sk/eshop/bundgaard-classic-rubb...

S veľkosťou nateraz neporadím, ste v medzičísle. Asi treba skúsiť či 23 alebo 24. Asi by sa mu lepšie chodilo vo veľkosti 23.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322