Je vhodné, aby 3,5 ročné dieťa malo niektoré topánky barefoot a iné klasické?

Zodpovedané
22. feb 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom striedania obuvi 3,5 ročnou dcérkou.

Je vhodné, aby mala niektoré topánky barefoot a iné klasické?

Alebo si treba vybrať jeden druh obuvi a toho sa držať?

Viac nosí klasické a uvažujem, či môže mať niekedy aj barefoot.

Ďakujem

Dobrý deň,

je to v podstate na Vás. No osobne v striedaní nevidím zmysel. Ak chcete rešpektovať tvar chodidla, obuť ideálnu topánočku aby dieťatko nič netlačilo, nebolo nikde nepohodlné, prirodzene a logicky človek asi skončí v barefoot.

Hlavne deti už v staršom veku povedia, že ich topánočky tlačia alebo im sú nepohodlné 🙂 Nákup neBF topánočiek sa teda nemusí vyplatiť, lebo nakoniec i tak možno budete hľadať niečo, v čom je deťom pohodlne.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322