Ktorá značka barefoot obuvi pre dieťa, ktoré má užšiu pätu?

Zodpovedané
9. apr 2024

Dobrý deň,

syn má nohu dlhú 14,5 cm, širokú 6,7 cm. Má normálny priehlavok a užšiu pätu.

Ktorá značka barefoot obuvi je pre neho vhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

pre dieťa s užšou pätou, normálnym priehlavkom a rozmermi nohy 14,5 cm dĺžka a 6,7 cm šírka, by ste mohli zvážiť značky, ktoré sú známe svojimi modelmi vhodnými pre užšie nohy. Značky ako Vivobarefoot, Feelmax alebo Splay ponúkajú rôzne modely, ktoré majú tendenciu lepšie sedieť na nohách s užšou pätou vďaka ich dizajnu a možnosti regulácie uťahovania okolo členku a päty.

Vivobarefoot ponúka niekoľko modelov s popruhmi alebo šnúrkami, ktoré umožňujú lepšie prispôsobenie obuvi k tvaru nohy, čo je ideálne pre nohy s užšou pätou.

Feelmax a Splay sa zase zameriavajú na minimalizmus a flexibilitu. Ponúkajú modely s rôznymi možnosťami uťahovania, čo môže pomôcť zabezpečiť pevné držanie nohy v obuvi. Je vždy dôležité vyskúšať niekoľko rôznych modelov a značiek aby ste našli ten najlepší model pre nohu Vášho syna a zabezpečili tak nielen pohodlie, ale aj správny tvar pri chôdzi a behu.

Dúfam, že nájdete ideálnu barefoot obuv, ktorá bude pre nožičky Vášho syna to pravé. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, alebo potrebujete ďalšie odporúčania, neváhajte ma kontaktovať.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk