Ktoré topánky majú pevnejší opätok?

Zodpovedané
20. mar 2024

Dobrý deň,

hľadám celoročné topánky pre 3-ročné dieťa. Rozmery nôžky: VD15 x 6 cm, vyšší priehlavok nameraný 16,5 cm.

Ktoré topánky majú pevnejší opätok?

Ďakujem

Dobrý deň,

ďakujeme za otázku. Pre potrebu pevnejšieho opätka by sme odporúčali model Paix od Froddo alebo Petit od Bundgaard. Obidva modely sú navrhnuté tak, aby zvládli vyššie nárty a poskytovali potrebnú podporu a stabilitu. Tieto topánky nájdete v našej ponuke.

https://www.obuvame.sk/prechodne-barefoot-topan...

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk