Ktoré užšie tenisky sú na suchý zips?

Zodpovedané
16. apr 2024

Dobrý deň,

dcérka má nôžky cca 15,3 x 7 cm. Taká skôr plutvička, užší členok aj päta, priehlavok normálny. Doteraz jej sedeli Fare, no tenisky má trochu široké na päte.

Existujú aj užšie tenisky?

Ideálne na suchý zips.

Ďakujem

Dobrý deň,

nájsť tenisky pre širšiu nohu s užšou pätou alebo členkom môže byť naozaj výzva. Odporúčam vyskúšať tenisky od značky Beda. Tie sú známe svojou dobrou prispôsobivosťou na užšie päty a členky, pričom zároveň poskytujú dostatočný priestor v prednej časti.

Dúfam, že sa Vám podarí nájsť model, ktorý bude dcérke pohodlne sedieť.

Ďakujem za otázku, verím, že moja odpoveď splnila očakávania. Pekný deň
Katarína Klimeková
www.obuvame.sk
mail: info@obuvame.sk