Ktoré značky sú vhodné pre normálnu až úzku nôžku s vyšším nartom?

Zodpovedané
12. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom obuvi pre úzke nohy.

Ktoré značky sú vhodné pre normálnu až úzku nôžku s vyšším nartom?

Nasla som zatiaľ iba BebeBia, ale výber chlapčenskej obuvi je veľmi úzky.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

nepíšete rozmery nôžky, tak ťažko povedať aj typ nohy posúdiť.

BeBebia totiž nie sú na úzku nôžku ale skôr širšiu s vyšším priehlavkom. Tiež vyšší priehlavok v kombinácii s úzkou nohou je dosť netypický.

Pokojne nám napíšte na bosacik@bosacik.sk rozmery nôžky prípadne pošlite fotky chodidla a my Vám radi poradíme.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322