Mám ísť vymeniť synčekovi topánky za menšie?

Zodpovedané
7. apr 2020

Dobrý deň,

synčekovi som kúpila topánky DD step, radu 063. Synček má nôžku dlhú 162 mm a širokú 65 mm Kúpila som topánky veľkosť 27. Vnútornú dĺžku mal udávanú 173 mm. Po premeraní meradlom plus 12 to aj sedí.

Podľa mňa sú mu topánky veľké. Keď mu ich obujem,tak vzadu má dosť priestoru. Prstom mu behám okolo nožičky skoro až do boku. Pri čísle 26 bola udávaná veľkosť 168 mm a to sa mi už zdá málo.

Mám mu ísť topánky vymeniť za menšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

skôr si myslím, že mu topánočky nesadli.

Ak sú aj široké v päte, menšie číslo nebude oveľa užšie. Myslím, že by som radšej volila inú značku topánočiek.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322