Môže barefoot obuv spôsobiť problémy?

Zodpovedané
18. aug 2022

Dobrý deň,

môjho 6-ročného synčeka začala dnes z ničoho nič bolieť nôžka v oblasti prstov. Doma chodí v ponožkách alebo bosý. Väčšinou nosí barefoot topánočky a nikdy nemal problém s plochou nohou.

Len dnes ho to miesto bolí počas kráčania, keď na to miesto potlačím.

Čím to môže byť?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite odporúčam nôžku poriadne skontrolovať, či v nej nemá niečo zapichnuté. Môže to byť chlp zo psa alebo vlas. Ak nič nenájdete tak to môže byť spôsobené aj rastom.

Ak by problém pretrvával, určite odporúčam, aby sa na nôžky pozrel pediater.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322