Oplatí sa ešte kúpiť čižmičky Stonz pre začínajúceho chodca?

Zodpovedané
4. mar 2021

Dobrý deň,

môj ročný syn má veľkosť nôžky cca 12,5 cm a šírku cca 6 cm. Sám chodí niečo cez týždeň.

Oplatí sa mu ešte na začiatku marca Stonz čižmičky?

Vynosí ich ešte teraz na jar?

Alebo mám radšej pozrieť niečo typu bobux alebo froddo prewalkers, prip. niečo iné?

Ďakujem

Dobrý deň,

niektoré maminky obúvajú Stonz aj do jari a vedia ich vynosiť skoro celú sezónu. Záleží od toho, v akej lokalite žijete a či chcete topánočku, ktorá vyzerá topánočkovo alebo Stonz.

Dá sa v nich vyfungovať skutočne dosť dlho. Na nôžku 12,5 x 6 a keď má dieťatko aj normálny alebo vyšší priehlavok by mohli byť OK aj bobux xplorer veľ 21 s klasickejším dizajnom.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322