Poradíte ľahké letné tenisky pre 20 mesačného syna, ktorý má bucľatú nohu?

Zodpovedané
25. apr 2021

Dobrý deň,

hľadám ľahučké tenisky na leto pre 20 mesačného syna. Dosť sa mu potia nohy, tak niečo naozaj tenučké. Chodí samostatne od 11. mesiacov. Nohu má 14 na 6,4, vyšší priehlavok a bucľatú aj v okolí prstov. Jarné máme de step 070 387 a tie mu sadli super.

Rozmýšľala som nad teniskami Beda veľkosť 24 alebo 3F. Ale nikde neviem bedy v tej veľkosti nájsť. Protetiky barefoot neobuje.

Aký je Váš názor?

Ďakujem

Dobrý deň,

či sú vzdušné, to úplne neviem, ale rozmerovo by mohli sadnúť napríklad Fare https://bosacik.sk/eshop/fare-bare-tenisky-modr...

Prípadne už spominané Beda, tie u nás nemáme.

Prajem Vám pekný deň.
Veronika Palková
bosacik@bosacik.sk
www.bosacik.sk
+421918480322